Momentálne spracovávame väčšie množstvo objednávok než zvyčajne, preto sa môže čas doručenia objednávok mierne predĺžiť. Ďakujeme za vašu trpezlivosť.
Tepelné čerpadlo Fairland Invertor Comfortline BPNCR09
Kód: 061309
3000+ produktov skladom
Máme naskladnených viac ako 3000 produktov pripravených k odoslaniu.

Všetko pre bazén od A po Z
U nás nájdete všetko pre dokonalý bazén na jednom mieste - od fólií až po technológiu.

Prémiové značky
Spolupracujeme len s overenými a renomovanými dodávateľmi.
Podrobný popis
Invertorové tepelné čerpadlo Comfortline BPNCR09 je výkonné riešenie pre bazény do objemu 35 m3. Regulovateľný výkon 20–100 % zabezpečuje úspornú a tichú prevádzku s vysokým koeficientom účinnosti. Tepelné čerpadlo je vybavené invertorovým DC kompresorom, nízkootáčkovým ventilátorom a funkciou mäkkého štartu, ktorá šetrí elektrickú sieť. Ekologické chladivo R32 je šetrné k životnému prostrediu a nepoškodzuje ozónovú vrstvu.
Voliteľná WiFi funkcia umožňuje pohodlné diaľkové ovládanie a štandardná funkcia chladenia vody zaručuje pohodlnú teplotu počas celej sezóny (nutnosť dokúpenia Wifi modulu).
K tomuto tepelnému čerpadlu platí rozšírená všeobecná záruka 3 roky + 5 rokov na tepelný výmenník a kompresor.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Invertorové tepelné čerpadlá pre efektívny ohrev a chladenie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 50 kg |
| Max. objem bazéna (m3): | 35 |
| Výkon (kW): | 9,0 |
| Regulácia výkonu (inverter): | full-inverter |
| Napájanie: | 230V |
| Pripojenie vody: | 50mm |
| Tepelný výmenník: | titánový |
| WiFi: | áno (s modulom) |
