Momentálne spracovávame väčšie množstvo objednávok než zvyčajne, preto sa môže čas doručenia objednávok mierne predĺžiť. Ďakujeme za vašu trpezlivosť.
Step-invertorové tepelné čerpadlo NORM EVO - 8kW
Kód: 565NE08
3000+ produktov skladom
Máme naskladnených viac ako 3000 produktov pripravených k odoslaniu.

Všetko pre bazén od A po Z
U nás nájdete všetko pre dokonalý bazén na jednom mieste - od fólií až po technológiu.

Prémiové značky
Spolupracujeme len s overenými a renomovanými dodávateľmi.
Podrobný popis
Tepelné čerpadlo NORM EVO – 8 kW využíva teplo zo vzduchu a odovzdáva ho do bazénovej vody cez okruh s chladivom R32.
Vďaka step-invertorovej regulácii pri štarte minimalizuje nábehový prúd na 0 A a približne do 2 minút ho plynulo zdvihne na menovitú hodnotu – bez prudkých špičiek napätia.
Prevádzka je tichá (40,8-53,8 dB) a úsporná (sezónne 10,1-6,1 C.O.P. podľa podmienok).
Odmrazovanie pracuje automaticky, nechýba stráženie prietoku a elektronický expanzný ventil pre stabilný výkon.
Jednoduché ovládanie zabezpečí mobilná aplikácia.
Technické údaje:
- typ: tepelné čerpadlo so step-invertorovou technológiou
- určenie: bazény do 35 m³
- výkon: 8 kW
- chladenie: nie
- pripojenie: 50 mm
- odporúčaný prietok: 2 – 3 m³/h
- chladivo: R32
- napájanie: 230 V
- príkon (menovitý): 0,23-1,67 kW
- menovitý prúd: 1-7,26 A
- účinnosť (C.O.P.): 10,1-6,1
- odmrazovanie: áno
- el. expanzný ventil: áno
- hlučnosť: 40,8-53,8 dB
- prevádzková teplota vzduchu: +5 až +43 °C
- stráženie prietoku: áno
- ovládanie: smartfón – aplikácia
- hmotnosť: 52 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Invertorové tepelné čerpadlá Fairland |
|---|---|
| Hmotnosť: | 52 kg |
| Max. objem bazéna (m3): | 35 |
| Výkon (kW): | 8 |
| Regulácia výkonu (inverter): | step-inverter |
| Napájanie: | 230V |
| Pripojenie vody: | 50mm |
| Tepelný výmenník: | titánový |
| WiFi: | áno |
